Wybierz język:

Rozmiar ma znaczenie. Dobrze, że możesz liczyć na XtraSize.

Jakość i bezpieczeństwo Potwierdzone certyfikatami

XtraSize jest suplementem diety opracowanym przez naukowców na podstawie naturalnych i bezpiecznych składników. Jako preparat został przetestowany i przebadany przez liczne instytucje epidemiologiczne włącznie z Państwowym Inspektoratem Sanitarnym. Badania nie wykazały żadnych skutków ubocznych. W skład produktu wchodzą: Maca Tuber, Ginseng Asian, L-Arginina, Pokrzywa zwyczajna, Tribulus, Korzeń lukrecji, dynia zwyczajna.

Zestaw naturalnych składników zawartych w XtraSize nie wywołuje żadnych efektów ubocznych, jednak zalecamy przestrzeganie właściwych dawek. Odradzamy zażywania dawek większych niż zalecane. Osoby cierpiące na schorzenia powinny skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem stosowania XtraSize.

XtraSize jest naturalnym preparatem ziołowym, którego najwyższą jakość gwarantuje producent. Zgodnie Ustawą z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz. U. Nr 171, poz. 1225) sprzedawany przez nas suplement został zgłoszony do Głównego Inspektoratu Sanitarnego w Warszawie.

Preparat został zatwierdzony i przebadany przez służby i instytuty epidemiologiczne w Polsce, co potwierdzają poniższe certyfikaty.

powiekszenie pracia

"Po ostrożnych badaniach i dokładnych analizach mam pewność, że Xtra Size przerośnie moje najśmielsze oczekiwania. By mieć 100% pewność sam go zastosowałem i już dostrzegam znaczny przyrost w objętości i długości penisa. Nie muszę chyba wspominać o przyjemności z tego płynącej. Od teraz polecam go swoim wszystkim pacjentom. Xtra Size jest jednocześnie bezpieczny i efektywny.

czytaj więcej »
sposoby powiększania penisa
wydłużanie penisa
jak powiększyć członka na powiekszenie penisa