Wybierz język:

Rozmiar ma znaczenie. Dobrze, że możesz liczyć na XtraSize.

XtraSize jest bezpieczny dzięki wykorzystaniu w 100% naturalnych składników

Sekretem XtraSize są w pełni naturalne składniki najwyższej jakości. Wszystkie substancje, użyte do produkcji XtraSize, pochodzą z upraw prowadzonych przez certyfikowanych producentów, którzy specjalizują się w hodowli ziół i roślin dla celów dietetycznych i medycznych.

Nasza unikalna receptura jest efektem pracy amerykańskiego zespołu naukowców, lekarzy i ekspertów żywieniowych – wspólnie, stworzyli oni najlepszy i najbezpieczniejszy suplement diety na powiększenie penisa, jaki jest dostępny na rynku. Zobacz nasze gwarancje.

Zastanawiasz się, co stoi za sukcesem tysięcy mężczyzn?

Dowiedz się więcej na temat podstawowych składników XtraSize.

wielkość penisa

Tribulus Terrestris

Tribulus Terrestris to roślina z rodziny parolistowatych. Od lat używany w chińskiej medycynie ludowej, jako silny afrodyzjak. Jego stosowanie, w formie suplementu diety, zwiększa potencję i wspomaga erekcję. Roślina ta wzmacnia wytwarzanie testosteronu i silnie oddziałuje na pobudzanie seksualne. Tribulus Terrestris podnosi sprawności seksualne mężczyzn, m. in. wydłużając długość stosunku.

jak powiększyć penisa

Maca Root

Korzeń maca to warzywo, które wykazuje właściwości wzmacniające organizm. Jest naturalnym składnikiem, który zwiększa popęd płciowy u mężczyzn i ułatwia erekcję. Jest bogatym źródłem białka i dostarcza do organizmu prawie wszystkie niezbędne aminokwasy. Tym samym utrzymuje funkcje metaboliczne Twojego organizmu w doskonałej równowadze. Korzeń maca odpowiada za dopływ krwi do męskich organów płciowych. Wspomoże nie tylko dłuższe erekcje, ale też większy popęd płciowy, czyli optymalną potencję seksualną.

duży penis

Saw Palmetto

Ta roślina stosowana przez mężczyzn, którzy mają niskie libido. Ma właściwości wzmacniające organizm i blokujące enzym przekształcający testosteron w szkodliwy DHT. Saw palmetto wspomaga regulację czynności gruczołów płciowych. Wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego, usprawnia funkcje seksualne i zwiększa pożądanie. Wpływa pozytywnie na stan całego organizmu przez redukcję poziomu cholesterolu i kwasów tłuszczowych we krwi.

Pozostałe składniki:

L-Arginine HCl: aminokwas niezbędny w organizmie do syntezy tlenku azotu, wspomagający wydzielanie hormonów w organizmie. Tym samym oddziałuje na rozrost i dobre ukrwienie penisa.

Pumpkin seed: doskonałe źródło białka. Hamuje apetyt, korzystnie wpływa na funkcjonowanie poszczególnych gruczołów i sprawność seksualną.

Panax Ginseng:dodaje energii, pomaga zwalczyć zmęczenie, poprawia koncentrację. Jest doskonałym afrodyzjakiem, podtrzymuje sprawność seksualną.

Sarsaparilla: roślina wzmagająca ukrwienie ciała, w tym ciał jamistych penisa. Stabilizuje układ limfatyczny. Zawiera witaminy A, C, D i B oraz cynk i żelazo, które wpływają na poprawę sprawności seksualnych u mężczyzn.

Stinging Nettle: wspomaga funkcjonowanie dolnych dróg moczowych, ma działanie antybakteryjne i jest źródłem m. in.: magnezu, fosforu, wapnia, siarki, żelaza oraz witaminy A, K, B2 i C.

Licorice Root: wpływa pozytywnie na układ hormonalny, wspomaga ogólne funkcjonowanie organizmu i sprawność seksualną u mężczyzn.

jak powiększyć członka

W pełni naturalne i bezpieczne składniki XtraSize, połączone zgodnie z unikalną amerykańską recepturą, zapewni Ci intensywniejszą erekcję i wydłużą twojego penisa o 3, 5 a nawet 7,5 cm

ZAMÓW XTRASIZE »

Kontrolowany proces produkcji,
zapewniający pełne bezpieczeństwo

Unikalna formuła XtraSize, na którą składają się wyłącznie naturalne substancje najwyższej jakości, to tylko jedna z przewag naszego preparatu. Mocną stroną XtraSize jest również sam proces produkcji – ściśle kontrolowany na każdym z etapów i zgodny ze wszystkimi normami międzynarodowymi.

W pierwszej kolejności, musimy mieć pewność, że każdy z pozyskanych przez nas składników jest świeży i ma odpowiednią jakość. Składniki, dostarczane nam przez naszych dostawców, są każdorazowo sprawdzane w celu weryfikacji ich jakości.

Następnie, każdy z etapów procesu produkcji jest ściśle kontrolowany i poddawany surowym normom międzynarodowym, stosowanym w odniesieniu do produktów dietetycznych i medycznych.

Dzięki naszym staraniom i skrupulatności w trakcie procesu produkcji, możesz być pewien najwyższej jakości w każdym opakowaniu, które dostajesz.

Podróbkom marnej jakości
mówimy zdecydowane NIE

Dokładny skład i szczegóły formuły XtraSize pozostają naszą ścisłą tajemnicą. Ochrona unikalnej formuły naszego preparatu uniemożliwia tworzenie podróbek z gorszej jakości składników i pozwala nam chronić naszych Klientów.

Kupując XtraSize, chcesz dostać najlepszą jakość w najlepszej cenie, chcesz wiedzieć, że preparat, który kupujesz, rzeczywiście działa. Korzystając z naszej strony masz pewność, że nabywasz oryginalny, w pełni bezpieczny i na pewno skuteczny suplement diety. Podróbkom mówimy zdecydowane NIE.

Nie czekaj, podejmij decyzję już teraz – zamów XtraSize i odmień swoje życie seksualne. Możesz też czytać dalej, aby poznać opinie mężczyzn, którym pomógł nasz preparat.

Polecane przez lekarzy

Analizy statystyk skuteczności Xtra Size są po prostu niepodważalne. Znaczny wzrost wielkości członka w stanie erekcji i jego sprawności. W trakcie ostrożnych badań i dokładnych analiz zyskałem pewność, że XtraSize jest nie tylko skuteczny, ale również w pełni bezpieczny. Zalecam Xtra Size każdemu mężczyźnie, który chce poprawić swoje życie seksualne.

więcej »